Infolinky (PO-PIA 8:00- 17:00)
O2 0948 423 996 | Org. 0917 384 535 | T-Mob. 0903 644 025 | T-Com. 051 77 22 724  

Reklamačný poriadok

vytlačiť

Čo robiť, ak niečo nie je, ako by malo byť ? (Reklamačný poriadok a vrátenie tovaru)

My v MOTO PLUS Slovakia sa každý deň snažíme robiť našu prácu najlepšie ako vieme a poskytovať Vám perfektné služby. Stále sme však len ľudia a tak sa aj napriek našej snahe môže stať, že niečo sa jednoducho pokazí. Ak teda potrebujete reklamovať tovar, ktorý ste u nás objednali, alebo ho chcete vrátiť, prečítajte si prosím nasledovné informácie.

Záručná doba a reklamácie tovaru

Záručná doba na všetok tovar objednaný v internetovom obchode auto-vyfuk.sk je štandardne 24 mesiacov ak nie je uvedené inak. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom. Záručný servis zabezpečuje prevádzkovateľ internetového obchodu.

Nekompletnosť zásielky, alebo poškodenie tovaru je nutné oznámiť do 24 hodín od prevzatia zásielky e-mailom na adresu reklamacie@motoplus.sk, alebo telefonicky v pracovné dni na 051 / 77 22 724. Neskoršie reklamácie nekompletnosti zásielky alebo mechanického poškodenia výrobku nemusia byť uznané.

Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte (kontakty). Reklamovaný tovar (najlepšie až po dohode s nami) zašlite prosím na adresu MOTO PLUS Slovakia, Budovateľska 63, 080 01 Prešov, prípadne doručte osobne do našej predajne v Prešove. Odporúčame Vám tovar zaslať ako balík doporučenou zásielkou. V žiadnom prípade neposielajte reklamovaný tovar na dobierku! Takáto zásielka nebude prebraná. Do balíka priložte kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom a kópiu ústrižku od doručovateľa.

Po obdržaní reklamovaného tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému: reklamovaný tovar Vám vymeníme kus za kus, prípadne iný, ktorý si vyberiete (do hodnoty reklamovaného tovaru) alebo Vám vrátime peniaze. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom možnom čase, najneskôr však do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný bezprostredne po ukončení reklamačného konania e-mailom a spolu s tovarom Vám bude doručený reklamačný protokol.

Vrátenie tovaru

Všetok tovar zakúpený v internetovom obchode motoplus.sk, auto-vyfuk.sk, alebo auto-vyfuky.sk môžete bez udania dôvodu vrátiť do 10 pracovných dní od prevzatia tovaru. Odstúpiť od zmluvy je nutné preukázateľným spôsobom (písomne, e-mailom). Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z.z.). Neskoršie odstúpenie od zmluvy už nie je možné. Tovar je nutné zaslať na adresu MOTO PLUS Slovakia, Budovateľska 63, 080 01 Prešov, prípadne doručiť osobne do našej predajne v Prešove. Odporúčame tovar zaslať ako balík doporučenou zásielkou. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! Takáto zásielka nebude prebraná. Do balíka priložte kópiu daňového dokladu, ktorý sme Vám poslali s tovarom.

Príslušnú sumu za vrátený tovar Vám môžeme kompenzovať:

  • poskytnutím poukážky na zľavu, ktorú môžete použiť pri ďalšom nákupe u nás,
  • zaslaním sumy, ktorú ste zaplatili za tovar na Vami určený účet do 15 dní.

Do balíka priložte informáciu, o ktorú z uvedených kompenzácií máte záujem.

Od zmluvy nie je možné odstúpiť v nasledovných prípadoch:

  • tovar je poškodený nedodržaním pracovného postupu určeného výrobcom automobilu
  • tovar je mechanicky poškodený
  • počítačový softvér ak tovar nie je v pôvodnom originálnom neporušenom balení (tovar bol rozbalený)
  • tovar nie je kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď., ak bol k nemu dodaný)
  • keď to povaha výrobku neumožňuje (download)

V prípade neoprávneného vrátenia tovaru bude tento tovar vrátený zákazníkovi na jeho náklady.

Veríme, že všetky Vaše prípadne reklamácie vyriešime promtne a plne k Vašej spokojnosti.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie v našom internetovom obchode!
Najpredávanejšie