Kategórie
Filter
Košík
Môj účet

HAPPY CAR

Zoradiť

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -40° 3L

Zimná zmes do ostrekovačov s jemnou aromatizáciou. Vhodná pre silnejšie mrazy alebo na riedenie.
€5,10 s DPH €4,15 bez DPH
to je €1,70 za 1 liter
Na sklade Na predajni zajtra od 08:15 Expresné doručenie do 1-2 pracovných dní. Pri objednaní do zajtra 8:00

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G12 -35° 1L

Chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu antikoróznu ochranu. Pripravená na použitie do -35°.
€2,48 s DPH €2,02 bez DPH
V ext. sklade Na predajni 06.10.2026 od 12:00 Odošleme v utorok 06.10 Pri objednaní do zajtra 12:00

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -20° 5L

Zimný ostrekovač so zámrznosťou -20 °C je najpoužívanejší a pre väčšinu zimnej sezóny postačujúcou voľbou.
€6,08 s DPH €4,94 bez DPH
to je €1,22 za 1 liter
V ext. sklade Na predajni 06.10.2026 od 12:00 Len pre osobný odber. Pri objednaní do zajtra 12:00

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G12+ 3L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774/D Receptúra chladiacej kvapaliny môže obsahovať až 19 % glycerínu
€8,94 s DPH €7,27 bez DPH
to je €2,98 za 1 liter
V ext. sklade Na predajni 06.10.2026 od 12:00 Odošleme v utorok 06.10 Pri objednaní do zajtra 12:00

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G12 -35° 5L

Chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu antikoróznu ochranu. Pripravená na použitie do -35°.
€9,56 s DPH €7,77 bez DPH
to je €1,91 za 1 liter
V ext. sklade Na predajni 06.10.2026 od 12:00 Len pre osobný odber. Pri objednaní do zajtra 12:00

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G11 -35° 1L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774-C. Pripravená na použitie do -35°.
€2,15 s DPH €1,75 bez DPH
Vypredané

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G11 1L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774C. Receptúra chladiacej kvapaliny môže obsahovať až 19 % glycerínu
€2,92 s DPH €2,37 bez DPH
Vypredané

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G12+ 1L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774/D Receptúra chladiacej kvapaliny môže obsahovať až 19 % glycerínu
€3,51 s DPH €2,85 bez DPH
Momentálne nedostupné

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -20° 3L

Zimný ostrekovač so zámrznosťou -20 °C je najpoužívanejší a pre väčšinu zimnej sezóny postačujúcou voľbou.
€3,96 s DPH €3,22 bez DPH
to je €1,32 za 1 liter
Momentálne nedostupné

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -30° 3L

Zimná zmes do ostrekovačov s jemnou aromatizáciou. Vhodná pre silnejšie mrazy alebo na riedenie.
€4,96 s DPH €4,03 bez DPH
to je €1,65 za 1 liter
Vypredané

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -30° 5L

Zimná zmes do ostrekovačov s jemnou aromatizáciou. Vhodná pre silnejšie mrazy alebo na riedenie.
€6,86 s DPH €5,58 bez DPH
to je €1,37 za 1 liter
Vypredané

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -40° 5L

Zimná zmes do ostrekovačov s jemnou aromatizáciou. Vhodná pre silnejšie mrazy alebo na riedenie.
€7,36 s DPH €5,98 bez DPH
to je €1,47 za 1 liter
Vypredané

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G11 3L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774C Receptúra chladiacej kvapaliny môže obsahovať až 19 % glycerínu
€7,58 s DPH €6,16 bez DPH
to je €2,53 za 1 liter
Vypredané

Chladiaca kvapalina HAPPY CAR G11 -35° 5L

Nízkonákladová chladiaca kvapalina v požiadavkách na nemrznúcu a antikoróznu ochranu zodpovedá norme VW TL 774/D. Pripravená na použitie do -35°.
€7,61 s DPH €6,19 bez DPH
to je €1,52 za 1 liter
Vypredané

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -20° 25L

Zimný ostrekovač so zámrznosťou -20 °C je najpoužívanejší a pre väčšinu zimnej sezóny postačujúcou voľbou.
€0,00 s DPH
to je €0,00 za 1 liter
Momentálne nedostupné
Kategórie
  • Doprava zdarma
    Pri nákupe nad 120€*
  • Poradíme
    +421 948 423 996
  • Bezpečný nákup
    14 dní na vrátenie
  • Diely bezplatne overíme
    podľa VIN, alebo ŠPZ