Kategórie
Filter
Košík
Môj účet

Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 (vyberte si balenie)

Značka: SHELL
Obrázok Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 55L
Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 55L
Dostupnosť: 2 x na sklade
Kód: SHE 550040406
Cena: €530,80 s DPH €431,54 bez DPH
Obrázok Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 5L
Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 5L
Dostupnosť: 2 x na sklade
Kód: SHE 550046292
Doba dodania: Štandardné doručenie do 3-5 pracovných dní.
Cena: €52,46 s DPH €42,65 bez DPH
to je €10,49 za 1 liter
Obrázok Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 1L
Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 1L
Dostupnosť: 436 x na sklade
Kód: SHE 550046311
Doba dodania: Expresné doručenie do 1-2 pracovných dní.
Cena: €9,48 s DPH €7,70 bez DPH
Obrázok Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 20L
Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 20L
Dostupnosť: 50 x na sklade
Kód: SHE 550048288
Doba dodania: Štandardné doručenie do 3-5 pracovných dní.
Cena: €471,59 s DPH €383,41 bez DPH
to je €23,58 za 1 liter
Obrázok Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 4L
Motorový olej SHELL Helix HX7 Professional AV 5W-30 4L
Dostupnosť: 5 x na sklade
Kód: SHE 550046649
Cena: €47,62 s DPH €38,71 bez DPH
to je €11,90 za 1 liter
Špecifikácia
żpecifikácia podľa ACEA
C3
Povolenie výrobcu
VW 502 00
Povolenie výrobcu
VW 505 00
Povolenie výrobcu
VW 505 01
Viskozitná trieda podľa SAE
5W-30
Info
Jednotlivé diely pozri na rozpise súčiastok
Info
Dodrzat servisné predpisy
Použitie vo vozidlách
AUDI
MAN
MITSUBISHI
SEAT
SKODA
VW
Kategórie
  • Doprava zdarma
    Pri nákupe nad 120€*
  • Poradíme
    +421 948 423 996
  • Bezpečný nákup
    14 dní na vrátenie
  • Diely bezplatne overíme
    podľa VIN, alebo ŠPZ