Kategórie
Filter
Košík
Môj účet

Uzáver, plniace hrdlo oleja ASHIKA 14700010

Značka: ASHIKA
Dostupnosť: V ext. sklade
Kód: ASH 147-00-010
Doba dodania: Na predajni zajtra od 09:00
Odošleme zajtra
Pri objednaní dnes do 16:30
Cena: €3,05 s DPH €2,48 bez DPH

Kódy

Použitie vo vozidlách
AUDI
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kvapalina do ostrekovačov HAPPY CAR zimná -20° 5L

Zimný ostrekovač so zámrznosťou -20 °C je najpoužívanejší a pre väčšinu zimnej sezóny postačujúcou voľbou.
€6,08 s DPH €4,94 bez DPH
to je €1,22 za 1 liter
V ext. sklade Na predajni 06.10.2026 od 12:00 Len pre osobný odber. Pri objednaní dnes do 12:00

DYNAMAX LETNÁ ZMES CITRÓN+LIMETKA 5L

Vysokoúčinný prostriedok pre odstránenie zbytkov hmyzu a všetkých bežných nečistôt zo skla automobilu.
€1,84 s DPH €1,50 bez DPH
to je €0,37 za 1 liter
Na sklade Na predajni dnes od 08:00 Len pre osobný odber. Pri objednaní dnes do 6:00

DYNAMAX LETNÁ ZMES JABLKO + MATA 5L

Vysokoúčinný prostriedok pre odstránenie zbytkov hmyzu a všetkých bežných nečistôt zo skla automobilu.
€1,84 s DPH €1,50 bez DPH
to je €0,37 za 1 liter
Na sklade Na predajni dnes od 08:00 Len pre osobný odber. Pri objednaní dnes do 6:00
€1,95 s DPH €1,59 bez DPH
V ext. sklade Na predajni zajtra od 09:00 Odošleme zajtra Pri objednaní dnes do 17:30
Kategórie
  • Doprava zdarma
    Pri nákupe nad 120€*
  • Poradíme
    +421 948 423 996
  • Bezpečný nákup
    14 dní na vrátenie
  • Diely bezplatne overíme
    podľa VIN, alebo ŠPZ